Konsultant ds. Zarządzania Ryzykiem

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta będącego renomowaną instytucją finansową o międzynarodowym zasięgu, w ramach rozwoju struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Zarządzania Ryzykiem. Wybrany kandydat  powinien posiadać silne umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w obszarze wdrażania procesów.

Konsultant ds. Zarządzania RyzykiemMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w planowaniu i nadzorowaniu projektów związanych z wdrażaniem procesów zarządzania ryzykiem (przede wszystkim w bankach);
  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych Klienta;
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej procesów oraz systemów informatycznych;
  • Odpowiedzialność za procedury zarządzania ryzykiem;
  • Zapewnianie wsparcia w procesach implementacji , ewaluacji oraz testowaniu wyników zmian;
  • Współpraca z innymi działami i departamentami (zwłaszcza Ryzyko, Finanse, IT).

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucji finansowej w zakresie zarządzania ryzykiem, sprawozdawczości finansowej, wyceny instrumentów finansowych lub księgowości;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, bankowości lub matematyki i metod statystycznych;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (SQL, Excel, Access);
  • Kreatywność i dociekliwość;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji danych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ;
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • Pracę w dynamicznej zespole specjalistów;
  • Szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.