KONSULTANT DS. ZAKUPU MEDIÓW I OBSŁUGI KLIENTA

Universo Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW

Universo Sp. z o.o. - jesteśmy agencją specjalizującą się marketingu internetowym. Działamy także na rynku e-commerce. Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę z zakresu budowania i realizacji kampanii reklamowych, strategii, grafiki, copywritingu i rozwiązań IT.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. zakupu mediów i obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi dostawcami mediów w Polsce i na rynkach zagranicznych;
  • precyzyjny dobór mediów spełniających wymagania kampanii reklamowej oraz negocjowanie warunków emisji;
  • kompleksowa obsługa kampanii e-marketingowych (planowanie, koordynacja, analiza efektywności);
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kampanii reklamowych;
  • współpraca z innymi działami (marketing, kreatywny, IT, finansowy);
  • monitorowanie rynku marketingu internetowego;
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania:

  •     bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  •     doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta biznesowego;
  •     umiejętności negocjacyjne;
  •     wysoki poziom inicjatywy własnej i pewność siebie;
  •     umiejętność nawiązywania nowych relacji;
  •     samodzielność, samodyscyplina i dynamizm w działaniu;
  •     orientacja na zadania i umiejętność pracy w zespole;
  •     zdolności komunikacyjne i analityczne;
  •     gotowość do pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach.

Dodatkowe atuty:

  •     znajomość zagadnień e-commerce oraz marketingu online;
  •     znajomość dodatkowych języków obcych;
  •     doświadczenie w sprzedaży.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne szkolenia wewnętrzne;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • doskonałą atmosferę pracy, wyjazdy zagraniczne, imprezy integracyjne i szkolenia;
  • niezbędne narzędzia pracy; laptop, telefon, auto do celów służbowych.