Konsultant ds współpracy z zagranicą

Work Service Express

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie w związku z obsługą klientów francuskich poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds współpracy z zagranicą.

Obowiązki:

• Obsługa projektów zagranicznych pod kątem logistycznym poprzez poszukiwanie mieszkań do wynajęcia dla pracowników tymczasowych, zarządzanie mieszkaniami zgodnie z harmonogramami trwania projektów,
• Monitorowanie budżetu przeznaczonego na wynajem mieszkań,
• Dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów księgowych związanych z wynajmem mieszkań,
• Przygotowywanie dokumentacji dla Pracodawcy-Użytkownika oraz zagranicznych instytucji państwowych związanych z delegowaniem pracowników tymczasowych na projekty zagraniczne,
• Wprowadzania danych do systemu informatycznego HREM,
• Tłumaczenie dokumentów związanych z prowadzonymi projektami.

Wymagania:

• Biegła znajomość języka francuskiego,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane filologia, stosunki międzynarodowe),
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
• Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office,
• Skrupulatność, sumienność,
• Planowanie i organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

• Ciekawe wyzwania dające satysfakcję,
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Stałą współpraca z klientami francuskojęzycznymi,
• Pracę z zaangażowanymi ludźmi odnoszącymi się do siebie z szacunkiem,
• Bezpłatne różnorodne napoje,
• Wspólne świętowanie wielu okazji, zarówno rocznic zatrudnienia, jak i innych mniej typowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.