Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim/ czeskim lub francuskim

Headhunters sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje dla swojego międzynarodowego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta (połączenia wyłącznie przychodzące)
  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego klientom zagranicznym
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji – korespondencja e-mail

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/ czeskiego lub francuskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze najnowszych technologii
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88