Konsultant ds. wsparcia sprzedaży części samochodowych

P.H.U. Protax Hurtownia Motoryzacyjna

Kutno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Czesci24 – od 10 lat NR 1 na rynku Części samochodowych w polskim internecie. Lider nowych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ogłaszamy kolejne nabory na:

- wsparcie Działu sprzedaży
- Telefoniczne zapytania o części samochodowe u naszych obecnych i przyszłych partnerów na podstawie przekazywanych buforowych zamówień działu sprzedaży
- szybkie przeszukiwanie internetowych ofert części samochodowych
- przygotowywanie ofert oraz zbieranie informacji o produktach
- raportowanie wyników

Jeśli jesteś osobą która lubi rozmowy z ludźmi, pasjonujesz się nowymi technologiami, nauka Cię nie boli jesteś staranna/y i chcesz się rozwijać w równie rozwijającej się firmie.

Poszukujemy osób, które chcą być częścią zespołu, a nie tylko kolejnym trybikiem.

Nasze środowisko pracy jest bardzo elastyczne, stworzone z myślą dla pracownika (rest room, strefa relaxu), prężnie rozwijające.Dlatego poszukujemy osób pełnych pasji, ogromnej kreatywności, motywacji, chęci pracy.
Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:
- pracę w zgranym i kreatywnym zespole
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- poznanie specyfiki pracy branży motoryzacyjnej
- udział w projektach skali europejskiej.

Zapraszamy osoby z poza Kutna - gwarantujemy komfortowe mieszkania, służbowe auta.

Wymagania

- bardzo dobra organizacja, systematyczność,
- obowiązkowa błyskotliwość dociekliwość kreatywność zaradność
- nastawienie na wynik
- mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Prezentacja firmy

Grupa P.H.U PROTAX Hurtownia motoryzacyjna to największy sklep w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od sprzedaży, zaangażowanie, własne inicjatywy, ponaprzeciętne wyniki
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce