Konsultant ds. wsparcia pacjenta

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych poprzez aktywne promowanie oferty firmy,
  • udzielanie informacji pacjentom i gościom odwiedzającym centrum medyczne,
  • rozwiązywanie bieżących problemów,
  • odpowiadanie na zapytania ze strony pacjentów,
  • ścisła współpraca z zespołem rejestracji medycznej i działem handlowym,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki,
  • budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjenta

 Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta i w sprzedaży,
  • umiejętności sprzedażowe i marketingowe,
  • samodzielność i aktywność w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe,
  • silne nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • staranność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • silna motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • mile widziane zainteresowanie branżą medyczną

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej placówce,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

 Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.