KONSULTANT DS. WDROŻEŃ SYSTEMU ERP

Unit-Soft Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:
• wdrożeniami systemu enova365,
• szkoleniem użytkowników,
• opracowaniem dokumentacji wdrożeniowej,
• serwisem dotychczasowych instalacji.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie z elementami stałymi i premiowymi,
• szkolenia merytoryczne i dot. rozwoju osobistego,
• ciekawą pracę z możliwością pełnego wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia,
• duży zakres samodzielności oraz możliwość wykazania się kreatywnością,
• pracę w trybie zadaniowym – elastyczne godziny pracy,
• pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym i zgranym zespole.

Wymagania

• znajomość systemu enova365 lub innego systemu ERP,
• znajomość zagadnień księgowych i/lub kadrowo-płacowych,
• komunikatywności oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość Microsoft SQL Server oraz T-SQL,
• mile widziana umiejętność programowania w C#,
• prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,

Zapraszamy także ambitne osoby, które nie boją się wyzwań :)
Jeżeli chcesz się nauczyć jak funkcjonują firmy, najlepszych praktyk wdrożeniowych, księgowości w praktyce oraz najnowszych technologii - również zapraszamy - pokierujemy Twoją ścieżką kariery.

Prezentacja firmy

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdroż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting