Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

Streamsoft Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra, Wrocław, lubuskie

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 28 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany systemem ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu specjalistów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra, Wrocław

Jakie są nasze wymagania?

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność
  • zaangażowanie, motywacja do pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów klasy ERP
  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych
  • znajomość zagadnień logistycznych, handlowych i/lub księgowych, kadrowo-płacowych
  • znajomość podstaw języka SQL

Jakie będą Twoje zadania?

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemu ERP, w wybranym obszarze: logistyka, zarządzania produkcją, e-commerce, finansowo-księgowym lub kadrowo-płacowym
  • udział w opracowaniu analiz przedwdrożeniowych
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń z obsługi systemów Streamsoft
  • przygotowanie analiz i zestawień z wykorzystaniem bazy danych SQL

W zamian za to oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej producentem i jednocześnie ogólnopolskim dostawcą systemów ERP
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za realizację projektów wdrożeniowych
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty sportowe)
Jeśli szukasz dynamicznie rozwijającej się firmy, wyślij dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku Aplikuj.