Konsultant ds wdrażania nowoczesnych technologii

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Nowa Szkoła Sp.  z o.o.

Od: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki

  • monitorowanie rynku nowych technologii w edukacji
  • wybór dostawców, oraz oszacowanie przydatności przez nich rozwiązań
  • kosztorysowanie, pisania ofert w oparciu o procedury przetargowe

Wymagania

  • umiejętność przyswajania wiedzy technicznej z zakresu oferowanego sprzętu
  • znajomość zagadnień kosztorysowania, procedur przetargowych, pisania ofert
  • doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz utrzymywaniu stałych relacji
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • znajomością Microsoft Excel,
  • znajomością języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych
  • mile widziana znajomość sprzętu multimedialnego /tablice interaktywne, monitory, projektory, sprzęt IT
  • umiejętnościami planowania i organizacji swojej pracy,
  • zdolnościami analitycznymi.

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • pakiety socjalne,
  • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.