Konsultant ds. Umawiania Spotkań (projekt ubezpieczeniowy)

ARTERIA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym w modelu BPO.

Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne, interaktywne i mobilne rozwiązania.
W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny kontakt z Klientem Indywidualnym, w celu umówienia spotkania z przedstawicielem renomowanej firmy ubezpieczeniowej.

Wymagania:

  • Swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta
  • Nastawienie na realizację celów
  • Znajomość obsługi komputera

W zamian oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • Wynagrodzenie 13 zł/h brutto + system premiowania + liczne konkursy dodatkowe
  • PŁATNY Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, zniżki na stołówce
  • Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki,w pobliżu Metra Dw. Gdański

Dołącz do naszego zespołu !