Konsultant ds. turystyki w Biurze Podróży My Travel

Rabes

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska sieć Biur Podróży My Travel, skupiająca ofertę czołowych touroperatorów działających w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem do biura My Travel Łódź poszukuje pracownika na stanowisko Konsultant ds. turystyki.

Zakres zadań:

 profesjonalna obsługa Klientów biura, aktywna sprzedaż imprez turystycznych, obsługa systemu rezerwacyjnego oraz systemu wsparcia sprzedaży, przestrzeganie standardów sieci

Wymagania

Oczekiwania:

doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych w biurze podróży- warunek konieczny, dobra znajomość kierunków turystycznych oraz geografii świata, znajomość systemów rezerwacyjnych, wysoka kultura osobista, silna motywacja oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

przyjazną atmosferę pracy, wsparcie merytoryczne oraz managerskie, udział w szkoleniach branżowych, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, pracę w systemie zmianowym w centrum handlowym (również weekendy)

Zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Klub MRS.SPORTY to osobisty klub sportowy dla kobiet. Oferujemy metodę t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka