Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

Bank Pocztowy S.A.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce, świadczymy usługi finansowe w placówkach własnej sieci oraz w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie prostej i dostępnej bankowości w przyjaznym otoczeniu. Dbamy o przejrzystość produktów, procedur i komunikacji, a także dążymy do stworzenia atmosfery pracy sprzyjającej rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy.

Jeżeli:

• uczysz się lub jesteś absolwentem

• masz miły głos i poprawną dykcję

• masz silną motywację do pracy

• dobrze obsługujesz pakiet MS Office

• jesteś komunikatywny/a

• cechuje Cię dynamizm w działaniu

• jesteś konsekwentny/a w realizacji wyznaczonych celów

• masz doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane)

• jesteś dyspozycyjny/a 20 godzin tygodniowo w godzinach 8:00- 20:00

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączyć do nowego zespołu Call Center prześlij nam Swoje CV.

Prosimy o zawarcie w CV następującego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Dystrybucyjną Banku Pocztowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Polnej 11 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego,
zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane. Uprzejmieinformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.

Miejsce pracy: Łódź

Do nowootwieranego  Call Center Spółki Dystrybucyjnej Banku Pocztowego, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

nr ref.: KDT/2011

Miasto wykonywania pracy: Łódź

Jeżeli:

Oferujemy Ci:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji

• wynagrodzenie stałe i prowizyjne (adekwatne do wyników pracy)

• szkolenia produktowe i sprzedażowe

• pracę w młodym i dynamicznym zespole

• elastyczne godziny pracy

• możliwość uzyskania zaświadczenia o odbyciu praktyk

Twoje obowiązki będą polegały na:

• aktywniej sprzedaży produktów i usług bankowych

• dbaniu o pozytywny wizerunek spółki

• budowaniu relacji z Klientami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, spełniającymi podane kryteria.