Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

COB sp. z o.o. s.k.a.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

  • telefoniczny kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym
  • doradztwo, udzielanie informacji
  • proponowanie produktów i usług wiodących operatorów na rynku telekomunikacyjnym
  • budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami

Oczekujemy:

  • nastawienia na realizację celów.
  • komunikatywności i pewności siebie.
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Wymagania

W zamian oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w nowocześnie wyposażonym biurze

  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe 1700 brutto + prowizje i premie

  • pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych

  • wsparcie wykwalifikowanej kadry na wszystkich etapach pracy

  • realne możliwości awansu na stanowisko kierownicze

  • gratyfikacje poza finansowe: spotkania integracyjne, konkursy sprzedażowe

  • wewnętrzną kulturę pracy w firmie, opartą na otwartości i przejrzystej komunikacji

Prezentacja firmy

Lider na rynku call center i contact center.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta