Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta i sprzedaży

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesnym Contact Center, będącym wsparciem i partnerem w rozwoju biznesu. Dostarczamy innowacyjne usługi, które tworzą długofalowe relacje i pozwalają sprostać postawionym przez naszych Klientów celom.

Do naszego biura zlokalizowanego w samym sercu Saskiej Kępy poszukujemy osoby na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z naszymi Klientami, zbadanie ich potrzeb, doradzenie jak najkorzystniejszej oferty oraz sprzedaż produktów.

Zaaplikuj jeśli:

  • Lubisz współpracować z ludźmi i budować z nimi trwałe relacje,
  • Jesteś wygadany i można z Tobą porozmawiać na każdy temat,
  • Dążysz do wyznaczonego celu,
  • Potrafisz myśleć nieszablonowo,
  • Uważasz, że niemożliwe staje się możliwe,
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest to wymóg konieczny.

Proponujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Szkolenia wstępne i stałą opiekę profesjonalnego trenera
  • Benefity (Luxmed/Medicover, Multisport)
  • Ciekawe konkursy oraz liczne inicjatywy integracyjne
  • Pracę w zgranym zespole oraz przyjazną i swobodną atmosferę :)
  • Nieograniczone ilości pysznej kawy, soki, wodę, herbaty, owoce

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego wspaniałego zespołu!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Biuro / Dokumentacja