Konsultant ds. systemów zarządzania z terenu całej Polski

Malon Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Group

Należy do Grupy Kapitałowej AQUILA CAPITAL INVESTMENT.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizujących się w projektowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami.

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową Naszego zespołu nawiążemy współpracę z doświadczonymi i samodzielnymi

Konsultantami ds. systemów zarządzania

z terenu całej Polski

ZADANIA:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych (konsultacje, doradztwo i opracowywanie dokumentacji systemowej),
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemów zarządzania,
  • Przeprowadzanie audytów u Klientów,
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku,
  • Raportowanie efektów pracy,
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość wymagań minimum jednego z międzynarodowych standardów dotyczących systemów zarządzania lub Dobrych Praktyk np. ISO 9001; ISO 14001, IATF 16949, ISO 27001, RODO, FSC, ISO 22716, ISO 13485 itp.
  • Doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu, utrzymywaniu systemów zarządzania poparte stosownymi referencjami, dyplomami, zaświadczeniami;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie systemów zarządzania (nie wymagane)
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi;
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) oraz znajomość i obsługa Internetu;
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (nie wymagana),
  • Prawo jazdy kat. B (czynna jazda)

ZAPEWNIAMY:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydatów (kontakt B2B, zlecenie itp.)
  • Możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami z zakresu systemów zarządzania;
  • Rozwój kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia/ okazję do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych;
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informacje odnośnie przetwarzania przez nas danych osobowych możecie Państwo znaleźć na stronach:

  1. Informacje ogólne: https://www.iso.org.pl/rodo-obowiazki-informacyjne/
  2. Informacje szczegółowe dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy i współpracy: https://www.iso.org.pl/rodo-obowiazki-informacyjne/rodo-kategoria-kandydaci-pracy-wspolpracy/

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia