Konsultant ds. sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres zadań:

  • telefoniczny kontakt z aktualnymi klientami biznesowymi firmy
  • przedłużanie umów klientom biznesowym
  • dosprzedaż usług do aktualnych klientów
  • raportowanie sprzedaży

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • profesjonalny język wypowiedzi
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności interpersonalne, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta już po kilku miesiącach
  • pełny etat (pon - pt, 8:45- 16:45)
  • pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • lokalizacja: Warszawa Mokotów, od 21.08. Piaseczno - darmowy dowóz z Warszawy

Numer referencyjny: KS/WA2/072017/A3/MD
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.