Konsultant ds. sprzedaży

Beetsma Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.

Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów na terenie całej Polski.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169.

Obecnie do naszego oddziału w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług HR realizowanych przez Agencję,
  • realizacja miesięcznych planów sprzedażowych,
  • umawianie spotkań dla Działu Handlowego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży w oddziałach Call Center / agencjach pracy tymczasowej,
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży,
  • determinacji w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju,
  • niezbędne narzędzia,
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta