Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów,

• Utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi Klientami,

• Rozwój sprzedaży na podległym regionie,

• Prowadzenie spotkań i prezentacji,

• Przygotowywanie ofert i wycen,

• Obsługę Klientów w zakresie doradztwa produktowego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Orientacji na cele i osiąganie wyników,

• Samodzielności i zaangażowania,

• Dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Stałe wynagrodzenie + system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,

• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

• Miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi