Konsultant ds. sprzedaży z językiem łotewskim

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 29 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa Zagranicznego Klienta Indywidualnego (mailowa i telefoniczna)
  • prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych
  • obsługa posprzedażowa Klienta
  • udzielanie wsparcia merytorycznego i technicznego zagranicznym biurom sprzedaży

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka łotewskiego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.