Konsultant ds. sprzedaży z jęz. niemieckim/ węgierskim/ włoskim/ bułgarskim lub słoweńskim

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czy chcesz:

  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współpracować z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata,
  • Rozwijać się wraz z firmą, razem z nią tworzyć nowe standardy działania,
  • Wykonywać swoje obowiązki, a jednocześnie miło spędzać czas?

Jeśli tak - dołącz do nas!

Zapraszamy osoby, które:

  • Znają biegle język: niemiecki/ węgierski/ włoski/ bułgarski lub słoweński,
  • Posiadają doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,
  • Cieszą się kontaktem z ludźmi i nie boją się sprzedaży,
  • Sprawnie posługują się komputerem (MS Office), systemy i aplikacje nie są im obce,
  • Są otwarci na nowe wyzwania.

Jako członek naszego zespołu będziesz:

  • W stałym telefonicznym kontakcie z Klientami,
  • Promować i sprzedawać produkty i usługi,
  • Budować i utrzymywać dobre relacje z Klientami,
  • Cały czas rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i językowe!

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny grafik,
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe prowadzone przed doświadczonych trenerów,
  • Biuro w centrum Warszawy,
  • Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko.

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting