Konsultant ds. sprzedaży z j. portugalskim

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jsteśmy firmą działającą na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych, np. niemieckim, hiszpańskim, chorwackim, francuskim itd. Aktualnie szukamy osoby, która płynnie mówi po portugalsku i która wesprze nas w działaniach właśnie na tym rynku. Zajmujemy się obsługą klientów składających zamówienia z branży health&beauty.

Nie ma u nas atmosfery korporacyjnej, każdy służy pomocą, a przechodząc korytarzem, czy na porannej kawie w kuchni będziesz mógł poznać ciekawych ludzi - w naszej firmie pracuje ok. 140 osób również z innych krajów niż Polska.

Twoimi zadaniami byłoby:

  • telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • aktywna dosprzedaż produktów - kontaktujesz się z klientami, którzy złożyli zamówienie online a Twoim zadaniem jest powiększyć zamówienie
  • badaniem potrzeb klientów i doradztwem w zakresie oferowanych produktów
  • uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Produkty, które miałbyś sprzedawać należąc do branży zdrowia/urody, są to głównie naturalne suplementy i kosmetyki.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość portugalskiego na poziomie co najmniej B2/C1
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • wytrwałość w swoich działaniach
  • komunikatywność

Zależy nam na tym, by osoba, która obejmie to stanowisko przynajmniej komunikatywnie znała język polski.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy ( 21zł netto/h) + prowizji
  • praca w godz. 11-19 ( preferowany pełny etat ale jest też możliwość pracy na 1/2 etatu, bądź 3/4)
  • praca w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie
  • szkolenia wdrożeniowe jak i w trakcie pracy, dotyczące technik sprzedażowych, jak i obsługi klienta; bieżące wsparcie liderów, menedżerów i współpracowników
  • umowa zlecenie lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
  • dofinansowanie do karty Multisport

Doświadczenie nie jest wymagane, liczy się potencjał! I to jest dla nas ważne, wszystkiego Cię nauczymy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".