Konsultant ds. sprzedaży w branży HR

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
• Rozwijanie bazy klientów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego
• Monitoring potrzeb klientów, umawianie spotkań
• Realizację projektów HR’owych – screeningi CV, researche

Oferujemy:
• Dużą samodzielność w działaniu i wyboru potencjalnych Klientów
• Współpracę z nowoczesną organizacją, wdrażającą innowacyjności na rynku usług rekrutacyjnych,
• Realną naukę nowych umiejętności i rozwój biznesowy,
• Stabilne zatrudnienie, którego forma będzie dostosowana do preferencji Kandydata,
• Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa+prowizja)

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży HR
• Chęci rozwoju i nauki – damy Ci niezbędną wiedzę i narzędzia
• Łatwości w poruszaniu się w sidłach relacji biznesowych,
• Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja