Konsultant ds. sprzedaży produktów bankowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży usług bankowych
  • kontakt telefoniczny z Klientami
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra dykcja
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • nastawienie na skuteczność działań i realizację celów sprzedażowych
  • chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa w wysokości 1850 złotych brutto oraz premie
  • płatne wewnętrzne szkolenie wdrażające ze stawką 12 złotych brutto za godzinę
  • atrakcyjny pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • pracę na jedną zmianę do wyboru: 9:00-17:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.