konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji stałych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad w Polsce jest jednym z wiodących dostawców usług HR. Na co dzień jesteśmy partnerem wiodących firm na polskim rynku wspierając ich w zakresie rekrutacji stałych. Od kilku lat intensywnie rozwijamy linię Randstad Professionals dedykowaną rekrutacjom specjalistycznym oraz managerskim. Nasze starania zostały uhonorowane prestiżową nagrodą – Najlepszej Firmy Rekrutacyjnej Roku.

Aktualnie do naszego pełnego energii zespołu Randstad Professionals w Poznaniu, poszukujemy równie dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w branży doradztwa personalnego, która przejmie działania związane z koordynacją projektów rekrutacyjnych w obszarze rekrutacji stałych.

Jeśli jesteś osobą, którą cechuje „Can do attitude” –prześlij nam swoją aplikacje :)

Nr ref.: 41737
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • aktywne wyszukiwanie i rekrutacja kandydatów (metodami direct serach)
  • obsługa stałych klientów w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • obsługa klientów firmy oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych - przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy
  • możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzeczy zagranicznych inwestorów
  • odbywanie spotkań biznesowych

Oczekiwania:
  • co najmniej 1 rok doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych z wykorzystaniem direct search
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych
  • kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy (premie 4 razy w roku za cele kwartalne z jasnymi kryteriami oceny)
  • opieka medyczna, możliwości skorzystania z karty Multisport oraz platformy do nauki języków obcych World Speaking
  • szerokie możliwości rozwoju kompetencji zawodowych, dzięki licznym szkoleniom oraz pracy z klientami zagranicznymi i inwestorami
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • możliwość współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami na rynku
  • praca w firmie cenionej i rozpoznawalnej przez kandydatów i pracodawców
  • miła i przyjazna atmosfera pracy