konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji pracowników tymczasowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

 Jako lider na rynku usług HR nieustanie się rozwijamy! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanych osób do podjęcia pracy pełnej wyzwań na stanowisku:

Nr ref.: 35819
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

Pracownik na tym stanowisku odpowiada za aktywną sprzedaż usług pracy tymczasowej wśród dużych firm oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Buduje, utrzymuje i rozwija długotrwałe relacje z klientami.
Zajmuje się także realizacją zamówień od swoich klientów: rekrutacją i selekcją pracowników tymczasowych i Ich zatrudnianiem.

Oczekiwania:
  • uwielbiasz spotykać się z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości daje Ci prawdziwą satysfakcję?
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami?
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, praktyki lub staże związane z rekrutacją?
  • charakteryzuje Cię otwartość, komunikatywność i energia w działaniu?
  • doskonale czujesz się w dynamicznym otoczeniu i wolisz, jak dużo się dzieje?
  • masz prawo jazdy?
  • uważasz, że połączenie sprzedaży usług HR i rekrutacji pracowników może być ciekawym wyzwaniem?
  • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin? (40h/tydzień od poniedziałku do piątku)
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim?

Dołącz do nas!

Oferta:
  • profesjonalnie wprowadzamy do zakresu zadań poprzez liczne szkolenia i warsztaty
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę i przejrzysty system premiowy
  • gwarantujemy rozpoznawalność marki i wysoce profesjonalne standardy międzynarodowej korporacji
  • możesz się u nas realizować w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach, mamy przygotowane ścieżki karier oraz assessmenty badające kompetencje pracowników
  • masz wpływ na kształtowanie się firmy oraz kierunki działań
  • na co dzień spotkasz się z wyzwaniami w biznesie, dlatego też wspieramy Cię poprzez stałe szkolenia oraz nasze know-how