konsultant ds. sprzedaży i realizacji usługi pracy tymczasowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Chcesz pracować w największej agencji doradztwa personalnego w Polsce, której misją jest kształtowanie rynku pracy?

To właśnie Ciebie szukamy! Rośnij z nami!

Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku w Amsterdamie, kiedy nasz założyciel podwiózł rowerem do klienta pierwszego pracownika.

Od tego czasu w 40 krajach na 7 kontynentach wspieramy pracodawców w poszukiwaniu talentów, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu oraz pomagamy kandydatom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Buduj z nami tę historię!

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem krakowskiego oddziału poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38712
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż usługi pracy tymczasowej
  • współpraca z wiodącymi firmami na krakowskim rynku
  • profesjonalna obsługa klientów B2B
  • udział w akcjach promujących markę Randstad wśród pracodawców oraz pracowników
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • dbanie o wizerunek Randstad jako profesjonalnego partnera wśród kandydatów i klientów
  • generowanie nowych pomysłów na rozwój biznesu

Oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C (mile widziane doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych usług B2B)
  • śmiałość i odwaga w kontaktach z kadrą kierowniczą firm
  • niekończące się pokłady energii
  • otwartość na nowe pomysły oraz proaktywność
  • zainteresowanie rozwojem w branży HR
  • komunikatywność i optymistyczne nastawienie
  • samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferta:
  • pracę u lidera w branży na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie wypłacane 4 razy w roku oraz pakiet benefitów
  • profesjonalne wdrożenie w powierzane obowiązki
  • możliwość rozwoju w ramach biura jak i organizacji
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

Ponadto dołączając do nas zyskasz:

  • prawdopodobnie najlepszą atmosferę w mieście
  • pracę w biurze w centrum Krakowa, z przepięknym ogrodem do wypoczynku
  • pracę w zgranym i wesołym zespole
  • wymagającego, ale też wspierającego przełożonego, który doskonale wie jak budować dobrą atmosferę pracy
  • kwartalne (i nie tylko) spotkania integracyjne
  • w przerwach i w trakcie pracy pyszną włoską kawę (arabica 100%) oraz wygodne fotele

Do you like it?

Wierzymy, że tak.

Zapraszamy do krakowskiego zespołu Randstad!