konsultant ds. sprzedaży i realizacji usługi pracy tymczasowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Chcesz mieć wpływ na rynek pracy w Polsce?

Aktualnie rekrutujemy do oddziału w Krakowie!

Poznaj pracę w branży HR i zostań konsultantem w Randstad

Nr ref.: 25211
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

Po dołączeniu do krakowskiego oddziału Randstad będziesz odpowiedzialny/a za:

  • aktywną sprzedaż usługi pracy tymczasowej dla klienta biznesowego
  • rozwijanie długotrwałych relacji z klientami Randstad
  • umacnianie marki Randstad jako eksperta w dziedzinie HR wśród Klientów oraz pracowników tymczasowych
  • rekrutację pracowników tymczasowych w odpowiedzi na potrzeby klientów Randstad
  • obsługę kadrową pracowników tymczasowych

Oczekiwania:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C
  • jest konsekwentna i dynamiczna w działaniu
  • lubi pracę z klientem i ceni profesjonalizm
  • szuka dobrej atmosfery i odrobiny luzu w pracy
  • interesuje się tematyką HR i chce rozwijać się w tym kierunku
  • posiada prawo jazdy kat.B

Dołącz do nas!

Oferta:
  • pracę u lidera w branży na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie wypłacane 4 razy w roku oraz pakiet benefitów
  • profesjonalne wdrożenie w powierzane obowiązki
  • możliwość rozwoju w ramach biura jak i organizacji
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

Ponadto dołączając do nas zyskasz:

  • prawdopodobnie najlepszą atmosferę w mieście
  • pracę w biurze w centrum Krakowa, z przepięknym ogrodem do wypoczynku
  • pracę w zgranym i wesołym zespole
  • wymagającego, ale też wspierającego przełożonego, który doskonale wie jak budować dobrą atmosferę pracy
  • kwartalne (i nie tylko) spotkania integracyjne
  • w przerwach i w trakcie pracy pyszną włoską kawę (arabica 100%) oraz wygodne fotele

Do you like it?

Wierzymy, że tak.

Zapraszamy do krakowskiego zespołu Randstad!