Konsultant ds. sprzedaży/Doradca techniczny (stanowisko stacjonarne)

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży/Doradca techniczny (stanowisko stacjonarne)Miejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • techniczne wsparcie dla Działu Handlowego w zakresie ofertowania i sprzedaży
  • konstruowanie nowych produktów zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej
    i obowiązującym prawem w oparciu o założenia uzgodnione z zamawiającym
  • techniczne wsparcie produkcji
  • uzgodnienia techniczne z klientami
  • sporządzanie kalkulacji
  • specjalizacja w zakresie określonej grupy asortymentowej (wyroby Moser, wyroby z zakresu elektro-mobilności)
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej (opracowanie schematów elektrycznych, tworzenie schematów elewacji rozdzielnic elektrycznych)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie elektryczne (preferowane wyższe)
  • umiejętność interpretacji schematów elektrycznych,
  • znajomość branży elektrycznej
  • znajomość obsługi programu AutoCad
  • znajomość norm i zasad w zakresie urządzeń elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy pod presją terminów
  • gotowość do wyjazdów na szkolenia techniczne za granicę (Niemcy, Szwecja, Austria)
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć własnego rozwoju

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • pracę stacjonarną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.