Konsultant ds. rekrutacji

RECONNECT

Kraków, 31-153, małopolskie

Opis stanowiska pracy

RECONNECT (www reconnect com pl)to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Obecnie do naszego zespołu w Krakowie...

Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na sprzedaży usług HR, przeprowadzaniu kompletnych procesów rekrutacyjnych oraz na bliskiej współpracy z naszymi obecnymi klientami. Celem Twoich działań będzie rozwój naszych usług w danej branży. Będziesz w pełni odpowiedzialny za całokształt procesów sprzedaży oraz za pozyskiwanie dla naszych klientów najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim.

Co oferujemy

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy. Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizje która będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.

Wymagania

Nasze oczekiwania

Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na stanowisku konsultanta w określonej branży (mile widziane doświadczenie z branży IT), jak również spodziewamy się, iż ukończyłeś studia ukierunkowane na rekrutację lub obszar rynku, w którym się specjalizujesz. Doświadczenie w pozyskiwaniu najbardziej cenionych kandydatów na rynku jest wymogiem koniecznym. Płynny język angielski oraz doświadczenie w codziennej pracy w tym języku będzie mile widziany. Interesuje nas przede wszystkim to, co chcesz jeszcze osiągnąć ‐ chcemy się rozwijać razem z Tobą!

Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskiem wypełniając formularz.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja