Konsultant ds. rekrutacji

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680
W związku z rozwojem naszych struktur do naszego katowickiego oddziału poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

• realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
• analizę i selekcję aplikacji
• prowadzenie wywiadów telefonicznych z Kandydatami
• prowadzenie spotkań z Kandydatami
• działania direct search

Oferujemy:

• możliwości rozwoju zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• pracę w zespole pasjonatów i profesjonalistów

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane również osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym, po praktyce lub stażu)
• zaangażowania i chęci do pracy w branży HR
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• znajomości metod i technik rekrutacyjnych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja