Konsultant ds. Rekrutacji

Michael Page

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Michael Page jest częścią PageGroup - globalnego liderem branży doradztwa personalnego na świecie. Posiadamy 153 biura i zatrudniamy ponad 5000 osób w 34 krajach na 6 kontynentach. Nasi pracownicy mogą liczyć na dynamiczny rozwój swoich kompetencji i jasną ścieżkę kariery, aż 87% naszych managerów rozpoczęło u nas pracę jako konsultanci. Od blisko czterech dekad stawiamy sobie ambitne cele - chcemy być liderem na każdym z rynków, na których jesteśmy obecni. Jeśli dzielisz z nami tę ambicję - KARIERA u nas stoi przed tobą otworem.

Opis stanowiska:

- Współpraca w obecnymi klientami Michael Page oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy na Górnym Ślasku
- Zarządzanie projektami doradczymi oraz poszukiwania kandydatów (wyłącznie na wysoko-eksperckie i kierownicze stanowiska; rekrutacje stałe)
- Budowanie sieci kontaktów wśród potencjalnych kandydatów i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

Kogo szukamy:

Jesteśmy zainteresowani podjęciem rozmów z przedsiębiorczymi i nastawionymi na rozwój zawodowy osobami, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji stałych na stanowiska kierownicze oraz, które:
- Są nastawione na współpracę z ludźmi oraz czerpią satysfakcję z takiej pracy
- Posiadają poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów B2B oraz są zorientowane na klienta i wysoką jakość obsługi
- Posiadają potencjał managerski
- Doskonale komunikują się, samodzielnie organizują swój czas pracy
- Posługują się bardzo dobrze / biegle co najmniej językiem angielskim

Oferujemy:
- Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how i codzienną współpracę z managerami z międzynarodowym doświadczeniem
- Program szkoleń na każdym etapie rozwoju w organizacji (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy)
- Budowanie doświadczenia w obsłudze klienta B2B oraz w rekrutacjach na stanowiska managerskie i dyrektorskie
- Narzędzia pracy umożliwiające komfort wykonywanej pracy
- Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja