Konsultant ds. Rekrutacji Zagranicznych z j. niemieckim

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli chciałbyś pracować w dynamicznym biznesie, w międzynarodowym środowisku, świetnie czujesz się w pracy z ludźmi i chcesz świadomie kształtować swój rozwój zawodowy

na stanowisko : Specjalisty ds. Rekrutacji Zagranicznych z j.niemieckim

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w ramach pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy na rynek niemiecki
  • ustalenie profilu kandydata i optymalnych źródeł pozyskiwania aplikacji
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na stanowiska różnego szczebla
  • kontakt z Biurami Karier, Urzędami Pracy, Izbami Rzemieślniczymi
  • reprezentowanie firmy na Targach Pracy oraz innych imprezach branżowych
  • prowadzanie bazy danych kandydatów

Oferujemy:

  • pracę w Zespole nastawionym na sukces
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • doświadczenie w obszarze HR w zakresie rekrutacji
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu

Jeżeli:

  • jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań
  • posiadasz wiedzę na temat rekrutacji i selekcji

to właśnie Ciebie brakuje w Naszym Zespole!

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.