Konsultant ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

 kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w ramach pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy na rynek niemiecki

 ustalenie profilu kandydata i optymalnych źródeł pozyskiwania aplikacji

 tworzenie i publikacja ogłoszeń

 prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na stanowiska różnego szczebla

 kontakt z Biurami Karier, Urzędami Pracy, Izbami Rzemieślniczymi

 reprezentowanie firmy na Targach Pracy oraz innych imprezach branżowych

 prowadzanie bazy danych kandydatów

 przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Oferujemy:

 pracę w Zespole nastawionym na sukces

 możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeżeli:

 jesteś kreatywny i nie boisz się wyzwań

 komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim

 posiadasz wiedzę na temat rekrutacji i selekcji

to właśnie Ciebie brakuje w Naszym Zespole!

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację.