Konsultant ds. rekrutacji z jęz. niemieckim

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
• Rekrutacja opiekunek i opiekunów osób starszych
• Publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach partnerskich
• Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, targach pracy etc.
• Prowadzenie dokumentacji, raportów oraz obsługa systemu rekrutacyjnego
• Poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych

Oczekiwania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
• Min. roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji (dużym atutem będzie doświadczenie w branży opiekuńczej)
• Praktyczna znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)
• Komunikatywność i otwartość
• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• Możliwość wykorzystania języka niemieckiego w codziennej pracy
• Pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Pracę w zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.