konsultant ds. rekrutacji tymczasowych (In-house)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Aktualnie do naszej linii biznesowej Randstad Inhouse Services na śląsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38270
Praca stała
Lokalizacja: Siewierz

Zakres obowiązków:
  • praca in-house u jednego z klientów Randstad, w miejscowości Siewierz
  • rekrutacja pracowników tymczasowych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • administracja personalna
  • budowanie relacji z klientem i jego bierząca obsługa

Oczekiwania:
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych
  • porządane doświadczenie w rekrutacjach masowych
  • kreatywność oraz inicjatywa w działaniu
  • samodzielność
  • nastawienie na aktywne działania rekrutacyjne
  • czynne prawo jazdy kat B

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • możliwość poznania jednego z przedsiębiorstw produkcyjnych od środka
  • niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód)
  • świadczenia pozapłacowe(karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki)
  • szkolenia wewnętrzne