Konsultant ds.rekrutacji Tychy

Full Job Sp. z o.o.

Tychy , śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma z branży HR o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji.

Obowiązki:
- realizacja projektów rekrutacyjnych z zakresu pracy tymczasowej
- obsługa obecnych Klientów firmy
- budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów
- kontakt z Klientami oraz Pracownikami
- pozyskiwanie Kandydatów oraz weryfikacja ich kwalifikacji
- prowadzenie rozliczeń Pracowników Tymczasowych

Oferujemy:
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu
- samodzielność w działaniu
- miłą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z Klientami
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- bardzo dobra organizacja pracy
- dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
- prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja