konsultant ds. rekrutacji stałych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem naszego biura rekrutacji stałych we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 26932
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług HR
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • weryfikację umiejętności i kompetencji kandydatów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w  sprzedaży B2B
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, preferowane doświadczenie w rekrutacjach stałych
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • otwartość na realizację zadań związanych ze sprzedażą projektów rekrutacyjnych i chęć rozwoju się w kierunku sprzedaży
  • samodzielność w pracy
  • wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

Oferta:

  • możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami na rynku HR
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji i technik sprzedaży
  • motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • realne możliwości awansu i rozwoju poziomego
  • jasną ścieżkę kariery zawodowej
  • świadczenia pozapłacowe
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę