Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji stałych

Zakres obowiązków:

- Całościowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie

- Odpowiedzialność za rekrutacje wewnętrzne oraz zewnętrzne

- Poszukiwanie kandydatów, procesowanie, weryfikacja kompetencji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, współpraca z biznesem

- Ustalanie zapotrzebowania, profilów stanowisk, egzekwowanie informacji zwrotnych, składanie ofert kandydatom, negocjacje finansowe i prowadzenie procesu zatrudnienia

- Konstruowanie oraz wdrażanie narzędzi w zakresie selekcji i rekrutacji

- Rozwój usług HR na rzecz Klientów;

- Dbanie o dobrą opinię o firmie na rynku pracy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, itp.)

- 2 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku

- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu miękkiego HR

- Minimum dobra znajomość języka angielskiego

- Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność priorytetyzowania obowiązków, terminowość i dokładność

- Asertywność, umiejętność uzyskiwania informacji, egzekwowania terminów, rozwiązywania konfliktów

- Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji i motywowania się, duża niezależność

- Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy na różnych szczeblach organizacji, dojrzałość biznesowa

- Inicjatywa oraz duże zaangażowanie w podejmowane działania

- Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, benefity w postaci karty sportowej, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)

- Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja