Konsultant ds. rekrutacji specjalistycznych

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231) jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji specjalistycznych.

Aktualnie, do naszego zespołu w Dziale rekrutacji specjalistycznych poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

KONSULTANTA DS. REKRUTACJI SPECJALISTYCZNYCH Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Wspieranie polityki personalnej organizacji korzystających z naszych usług
  • Obsługa wszystkich faz procesu
  • Aktywne poszukiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu wszystkich metod
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami i Kandydatami
  • Efektywne zamykanie procesów rekrutacyjnych i pełna odpowiedzialność za ich sprawną obsługę
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki FallWork
  • Gotowość do dalszego rozwoju, ciągłego poszerzania wiedzy związanej i z samym HR, jak i branżami dla jakich rekrutujemy

Wymagania:

  • 1,5-2 letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z zakresu średniego i wyższego szczebla
  • Doświadczenie w zakresie wszystkich metod pozyskiwania Kandydatów (direct search, headhunting, boolean search etc.)
  • Optymizm, połączony z niezłomnością charakteru, umiejętnością samokontroli
  • Bardzo dobra organizacja czasu i dotrzymywanie terminów
  • Gotowość do podejmowania wyzwań, prowadzenia rekrutacji w branżach łatwiejszych ale również takich, które są mocno niszowe
    W FallWork nie unikamy rekrutacji, które są trudniejsze!
  • Gotowość do zaangażowania się w zadania, pracy samodzielnej, która nie będzie jednak rywalizacją
  • Solidarność i umiejętność dzielenia się wiedzą i pomysłami z zespołem są bardzo ważne
  • Chęć pozostawania w branży HR

Mile widziana znajomosć j. angielskiego

Oferujemy:

  • Wprowadzenie w zadania i procedury jakie stosujemy
  • Wsparcie szkoleniowe, profesjonalny onboarding
  • Zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę skoncentrowaną na obsłudze projektów rekrutacyjnych (mamy swój zespół handlowy)
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie podstawowe i jasne zasady premiowania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Benefit Multisport
  • Możliwość rozwoju i dalszego awansu w strukturach organizacji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.fallwork.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Uwaga! Chronimy Twoje dane osobowe, w związku z wdrożeniem polityki RODO pamiętaj o swoich prawach oraz o umieszczeniu w swoim CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231 Oferta dotyczy zatrudnienia stałego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.