Konsultant ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem swoich struktur poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
BP/WAW/0418

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa projektów rekrutacji pracowników tymczasowych na stanowiska niższego szczebla
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo - administracyjnej pracowników tymczasowych
  • kontakt z Klientami oraz Pracownikami

WYMAGANIA:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności samodzielnego realizowania powierzonych zadań
  • umiejętności realizowania kilku projektów równocześnie
  • wysoka kultura osobista i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do know-how benett PEOPLE
  • możliwość korzystania z karty Multisport, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę
  • okolicznościowe imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.