Konsultant ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych

Benett People Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa projektów rekrutacji pracowników tymczasowych na stanowiska niższego szczebla,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo - administracyjnej pracowników tymczasowych,
  • kontakt z Klientami oraz Pracownikami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności samodzielnego realizowania powierzonych zadań,
  • umiejętności realizowania kilku projektów równocześnie,
  • wysoka kultura osobista i bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • dostęp do know-how benett PEOPLE,
  • możliwość korzystania z karty Multisport, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie,
  • przyjazną atmosferę,
  • okolicznościowe imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.