Konsultant ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Całościowe zarządzanie projektami usługi Pracy Tymczasowej,
• Realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie CRM
• Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi
• Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w dziale HR
• Znajomość ustawy o pracy tymczasowej,
• Znajomość przepisów związanych z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów
• Mile widziana znajomości języka angielskiego lub ukraińskiego
• Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy
• System regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.