Konsultant ds. rekrutacji (oferta dedykowana dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Czechowice Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami. Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych. Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier.
W związku z rozwojem naszej Spółki poszukujemy:

Konsultanta ds. rekrutacji (oferta dedykowana dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Czechowice - Dziedzice

Zadania:
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
- prowadzenie dokumentacji pracowników

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej,
- mile widziana wiedza z zakresu zawierania umów z pracownikami,
- samodzielność w działaniu,
- kreatywność,
- umiejętność pracy pod presją czasu
- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę (pełny etat),
- możliwość rozwoju w ramach spółki,
- pracę w przyjaznej atmosferze,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja