Konsultant ds. rekrutacji (m/f)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Warsaw Michael Page Na czas nieokreślony

PageGroup jest międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Praca na stanowisku Konsultant ds rekrutacji polega na sprzedaży usług HR do Klientów B2B oraz poszukiwaniu odpowiednich kandydatów.

Informacje o kliencie

Michael Page jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradczych na świecie, zatrudniającą blisko 6.000 konsultantów w 32 krajach. Jesteśmy częścią PageGroup - globalnego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Od 40 lat wyznaczamy standardy rekrutacji na stanowiska managerskie średniego i wyższego szczebla, każdego dnia stawiając sobie ambitne cele. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Jeśli dzielisz tę ambicję, to kariera u nas stoi przed Tobą otworem.

Opis stanowiska

  • Współpraca w obecnymi klientami Michael Page oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy
  • Zarządzanie projektami doradczymi oraz poszukiwania kandydatów (wyłącznie na wysoko-eksperckie i kierownicze stanowiska; rekrutacje stałe)
  • Budowanie sieci kontaktów wśród potencjalnych kandydatów i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Udział w projektach marketingowych prowadzonych przez firmę oraz z inicjatywy zespołu, oraz akcjach PR w porozumieniu z zewnętrzną agencją oraz działem marketingu

Profil kandydata

Jesteśmy zainteresowani podjęciem rozmów z przedsiębiorczymi i nastawionymi na rozwój zawodowy osobami, które posiadają kilkuletnie (2-6 lat), poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji stałych na stanowiska kierownicze oraz, które:

  • Są nastawione na współpracę z ludźmi oraz czerpią satysfakcję z takiej pracy
  • Posiadają poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów B2B oraz są zorientowane na klienta i wysoką jakość obsługi
  • Posiadają potencjał managerski
  • Doskonale komunikują się, samodzielnie organizują swój czas pracy
  • Posługują się bardzo dobrze / biegle co najmniej językiem angielskim

Oferujemy

  • Stabilną pracę w organizacji uznanej za Najlepszego Pracodawcę
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how
  • Wyjątkowy na rynku program szkoleń na każdym poziomie rozwoju w firmie (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy)
  • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w postaci wynagrodzenia podstawowego i systemu bonusowego
  • Szeroki pakiet benefitów obejmujący m.in.: opiekę zdrowotną, kartę sportową, dofinansowanie do nauki języka angielskiego,imprezy integracyjne i wspólne zespołowe wyjścia, samochód służbowy
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów
  • Świetny zespół, pracę w scisłym centrum Warszawy w nowoczesnym i przyjaznym biurze i wiele, wiele więcej
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel