MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Konsultant ds. Rekrutacji - Legnica

Miejsce pracy: Legnica

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy do naszej siedziby w Legnicy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • samodzielna organizacja i realizacja procesu selekcji i rekrutacji
  • stałe budowanie i uaktualnianie bazy kandydatów, przeprowadzanie rozmów z kandydatami oraz weryfikacja niezbędnych kwalifikacji
  • dbanie o terminową i rzetelną realizację procesów rekrutacyjnych
  • wprowadzanie nowych, skutecznych rozwiązań w celu znalezienia jak największej ilości potencjalnych kandydatów gotowych do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia uzależniona od wyników, tzn. skutecznych rekrutacji
  • pakiet szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste
  • miejsce pracy: Legnica

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia przy przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych min. 6 miesięcy
  • kreatywności w pozyskiwaniu nowych kandydatów
  • umiejętności priorytetyzowania zadań i zdolności do pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • biegłej znajomości MS Office
  • czynnego prawa jazdy kat. B