Konsultant ds. rekrutacji (język niemiecki) Wrocław

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na tym stanowisku:

- rekrutacja i selekcja Opiekunek do osób starszych w Niemczech,
- poszukiwanie i rozwijanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
- umieszczanie ogłoszeń o pracę,
- weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów,
- telefoniczna obsługa kandydatów,
- inne prace biurowe.

Od Kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji pracowników
-dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
-umiejętności obsługi MS Office
-komunikatywności i otwartość na nowe wyzwania,
-mile widziana znajomość zagadnień związanych z opieką nad osobami starszymi lub chorymi.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.