KONSULTANT DS. REKRUTACJI IT

INDATA Solutions

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie miała za zadanie:

  • tworzenie profili stanowisk i ogłoszeń o pracę;
  • dobór metod poszukiwania kandydatów;
  • realizacja poszczególnych etapów procesu rekrutacyjnego;
  • kompletowanie dokumentacji, umawianie spotkań i przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych;
  • tworzenie raportów, zestawień i analiza w zakresie rekrutacji i selekcji;
  • wdrażanie nowych pracowników, w tym organizowanie procesu zatrudnienia;
  • udział w warsztatach, targach pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (jesteśmy otwarci na dowolne formy zatrudnienia);
  • możliwość realizacji różnorodnych projektów rekrutacyjnych;
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole pozytywnych ludzi;
  • pakiet socjalny typu: karta Benefit MultiSport, prywatną opiekę medyczną.

Wymagania:

  • wiedza i minimum trzyletnie doświadczenie z zakresu organizacji procesu rekrutacji oraz selekcji;
  • znajomość technik i metod prowadzenia rekrutacji;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • zdolności interpersonalne, umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne;
  • odpowiedzialność oraz terminowość

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting