Konsultant ds. rekrutacji i selekcji pracowników

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Katowice

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji i selekcji pracowników z sektora technicznego.

Zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii i Belgii
- rekrutacja na stanowiska techniczne- głównie operatorzy i programiści CNC
- przygotowanie ofert pracy
- przygotowanie opisu stanowisk pracy
- przygotowanie aplikacji dla klientów
- tłumaczenie CV na język angielski
- delegacje zagraniczne
- wizyty u klientów
- rozmowy kwalifikacyjne
- weryfikacja kwalifikacji
- sprawdzanie kompetencji językowych
- delegowanie pracowników za granicę
- prowadzenie bazy danych kandydatów

-mile widziane doświadczenie w sektorze technicznym
-komunikatywna znajomość j.angielskiego
-komunikatywność i otwartość
-dążenie do celu
-duża motywacja do pracy
-mile widziane czynne prawo jazdy kat. B