Konsultant ds. rekrutacji i obsługi Klienta

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska pracy:
-Organizacja i realizacja projektu rekrutacyjnego z zakresu pracy tymczasowej,
-Pozyskiwanie Kandydatów oraz weryfikacja ich kwalifikacji,
-Prowadzenie rozliczeń Pracowników Tymczasowych i przygotowywanie dokumentacji dla działu kadr,
-Opieka i nadzór nad pracownikami tymczasowymi,
-Opracowywanie raportów na potrzeby Klienta.

Wymagania:

-Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych– mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
-Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL,
-Praktyczna znajomość prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej,
-Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
-Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z Klientem,
-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
-Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
-Miłą atmosferę w pracy,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Pracę na pełny etat
-Narzędzia pracy takie jak laptop oraz telefon służbowy
- Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach ilościowych pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.