Konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta zagranicznego - Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

-samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla klienta zagranicznego (Niemcy, Holandia)
-pozyskiwanie Kandydatów oraz weryfikacja ich kwalifikacji
-budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami
-kontakt z Klientami oraz Pracownikami

Wymagania:

-wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-bardzo dobra organizacja pracy
-umiejętność pracy pod presją czasu
-zaangażowanie i motywacja do działań
-bardzo dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
-dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
-samodzielność w działaniu
-poszerzenie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia z zakresu stosowania nowoczesnych narzędzi ZZL
-miłą  atmosfera pracy
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.